Zmagovalen začetek Lige NLB

Naši rokometaši so na tekmi 1. kroga Lige NLB v Ljubljani premagali domači MRK Ljubljana z rezultatom 27 : 32, ter tako zmagovalno vstopili v sezono 2023/24.

Začetek tekme je prinesel izenačen boj na obeh straneh ter edino domače vodstvo na celotnem srečanju (2:1, 3. min). Po 4 obrambah v prvih 15. minutah našega vratarja Marina Đurice, smo si uspeli priboriti prednost dveh oziroma treh golov, ki smo jo uspešno držali do konca polčasa (13:15).

V drugi del smo vstopili še bolj odločno, s trdno obrambo ter hitro igro smo prednost višali do neulovljivih sedem zadetkov, kar je bila tudi navišja razlika na tekmi. V zadnjem delu so domači nekoliko ublažili poraz, naši fantje pa pripeljali tekmo mirno do konca ter do zaslužene zmage.

RD Koper:

Jelovčan, Morato, Đurica; Beganovič, Bekrič , Bratkovič 4(3), Breznikar 6(2), Groff, Kete 6, Konjevič, Makuc 5(1), Moljk 1, Muminovič 2, Poklar 3, Sanabor 2, Zugan 3;

V naslednjem krogu nas v domači Areni Bonifika čaka tekma proti RD Urbanscape Loka (sobota, 16.9., ob19h). Pred tekmo bo možno kupiti tudi letno vstopnico za novo sezono, prav tako pa za naše zveste navijače pripravljamo kar nekaj novosti.

Vabljeni vsi v soboto v Areno podpreti naše fante do nove zmage!