Okrnjena zasedba mladincev iz Ribnice praznih rok

RD Riko Ribnica : RD Koper
31 : 29 (16 : 18)

V nedeljo, 20. 11., so naši mladinci gostovali v Ribnici pri mladinski ekipi RD Riko Ribnica.
Srečali sta se enakovredni ekipi, ki sta si bili rezultatsko blizu skozi celotno srečanje. Tako je bil rezultat 13-krat izenačen, od tega kar 8-krat v prvem polčasu. Nobeno izmed moštev si ni priigralo več kot 2 zadetka prednosti. Naši mladinci so z dolgimi napadi iskali proste soigralce, ki so zadevali z vseh položajev. Zadnji zadetek v prvem polčasu so prav v zadnjih sekundah dosegli naši mladinci in polčas zasluženo dobili (16:18).V drugem polčasu so nadaljevali s potrpežljivo igro v napadu. Tudi v obrambi so se borili in trudili po najboljših močeh, vendar so gostitelji s potrpežljivo igro v napadu prihajali do priložnosti in jih tudi izkoriščali. Prvič so mladinci Ribnice izenačili v 43. minuti (23:23), nakar so naši mladinci ponovno dosegli razliko 3 zadetkov (25:28) v 49. minuti. Po nekaj prehitro izvedenih napadih naših mladincev, so gostitelji ponovno ujeli priključek (28:28). Z delnim izidom 3:1 so povedli in zaključili srečanje v svojo korist (31:29).

Skozi celotno srečanje smo spremljali borbeno igro obeh ekip. Žal je našim igralcem, ki so tokrat zaradi bolezni, študijskih in drugih obveznosti igrali v okrnjeni zasedbi,  v zadnjih minutah zmanjkalo zbranosti in moči za dosego boljšega rezultata.