Kljub napakam solidno proti Velenju

Koprčani so danes v Rdeči dvorani v Velenju odigrali drugo v nizu pripravljalnih tekem pred pričetkom sezone 2017-18. Podprvaki so na domačem parketu zaigrali čvrsto in brezkompromisno, medtem ko smo na drugi strani videli medel začetek rumeno-modrih. Varovanci trenerja Vujovića so tekmo začeli predvsem s preveliko mero spoštovanja do nasprotnika. V 9. minuti so tako domači vodili z izidom 5:2. Razlika je bila predvsem posledica nevsiljenih napak v napadu, ko je na drugi strani obramba delovala zanesljivo, vendar ne toliko kot na prvi tekmi proti Maccabiju. Koprčani so oživeli v končnici prvega polčasa in bolje zaigrali ter z borbenostjo in požrtvovalno igro držali razliko. Polčas se je tako končal z izidom 16:10.

Drugi polčas so naši fantje začeli nekoliko bolje, vendar smo bili priča kar nekaj izgubljenim žogam in napakam v napadu, ki so posledica neuigranosti. Kljub temu so v zadnji četrtini bolje zaigrali, dosegli nekaj lepih zadetkov iz igre in tako pustili dober vtis na parketu.

Peklenski tempo priprav se stopnjuje, jutri nas čaka nova pripravljalna tekma, ko prihaja v Koper prvoligaš iz Umaga.

Vabljeni vsi v Areno Bonifika, kjer si boste lahko pogledali tekmo in zagotovili letni abonma za prihajajočo sezono!